Strony WWW
Sklepy WWW
Pozycjonowanie
Google Adwords
 • Strony WWW

  Strona internetowa, to podstawowe źródło wiedzy dla Klientów o Twojej firmie, produkcie czy usłudze.

  To jednocześnie najtańsza i bardzo skuteczna forma reklamy - jednorazowa inwestycja zapewnia reklamę przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu! To także ważne narzędzie kreujące wizerunek, oraz pozwalające na łatwy i stały dostęp klinetów do prezentowanych informacji.
  Pomożemy Ci stworzyć stronę zgodną z najnowszymi trendami w projektowaniu.

  Obecnie nie wystarczy już storzenie jednowymiarowego serwisu internetowego. Potrzebujesz projektu, który może pasować do wyjątkowych stylów każdej przeglądarki, urządzenia bezprzewodowego (smartphone) i czegokolwiek jeszcze używasz, aby mieć dostęp do internetu. Dlatego też, ciągle usiłujemy przyspieszyć nasz schemat tworzenia, rozwijając każdy z jego kroków, utrzymując wysoką jakości usługi.

  Poniżej przedstawiliśmy w skrócie typowy proces tworzenia witryny internetowej:

  01: Odkryj

  Łatwo jest zrobić serwis internetowy "dla nikogo". My raczej zrobilibyśmy Twój serwis internetowy dla konkretnego odbiorcy. Dlatego skupiamy swoją początkową strategię rozwoju witryny internetowej na zbieraniu informacji o Tobie i Twojej firmie.

  Wiele rzeczy muszą zostać wzięte pod uwagę podczas planowania i tworzenia Twojego serwisu internetowego. Obejmuje to dobre zrozumienie czym Ty albo Twój biznes się zajmujecie, co chcesz osiągnąć, grupę docelową oraz treści, których ta grupa docelowa oczekuje, Twoją konkurencję i w jaki sposób możemy wykorzystać internet, aby pomóc Tobie albo Twojemu biznesowi.

  02: Określ

  "Określ" to dobry tytuł dla tego etapu tworzenia strony www. Musisz zacząć określać potrzeby użytkownika, cele jakie pragniesz osiągnąć oraz plan odnośnie swojej pozycji wśród konkurencji. Ustalenie, że potrzeby przeglądającego stronę www jest decydujące. Możesz rozwijać w to co wierzysz, że jest świetnym produktem albo usługą. Jeśli jednak użytkownicy końcowi nie wykarzą zapotrzebowania Twój produktu/usługa nie przetrwa. Wiemy, że jeśli Twój produkt/usługa jest konkurencyjny oraz podejmiesz kroki w jego rozwoju, reklamie produku/usługi całość okaże się sukcesem.

  W trakcie etapu "Oreślania", pomożemy Ci zdecydować jakie techniki IT powinny być wprowadzone w życie. Elementy takie jak interaktywne formularze, e-commerce, projektowanie stron www, animacja, SEO, Google Adwords itd. mogą być włączone do planu.

  03: Ustal ramy

  Jak tylko ustalimy "zawartość" Twojej strony www, stworzymy podstawowy zarys projektu czyli określimy gdzie poszczególne elementy powinny się znajdować.

  Tu możemy sprawdzać czy te elementy są ustawione poprawnie, nawigacja działa w sposób optymalny, i że jesteś zadowolony z podstawowej zawartości.

  04: Zaprojektuj

  Gdy mniej więcej wiemy z z jakich elementów będzie skałdać się Twoja strona www, przygotujemy projekt graficzny, zazwyczaj strony głównej oraz jednej podstrony, które przedstawimy Tobie do akceptacji.

  Naprawdę, nie ma żadnego limitu odnośnie tego co może być osiągniętę wizualnie, a nasi projektanci kochają wyzwania! Zwykle organizujemy spotkanie, aby omówić projekty przed finalnym ich zatwierdzeniem.

  05: Zbuduj

  Po tym jak projekty są uzgodnione, pliki trafiają do web devlopera, który zaczyna zamieniać projekt w funkcjonujący serwis internetowy. Ważne, aby web developerzy, rozumieli projekt graficzny, i potrafili tchnąc w niego życie. Jak tylko rozmaite układy i funkcjonalność zostaną rozwinięte, nasi developerzy zaczną budować poszczególne poziomy struktury serwisu internetowego (początkowo bez zawartości) - serwis internetowy zaczyna nadawać się do przeglądania.

  Od tego momentu, serwis internetowy będzie dostępny dla Ciebie. Będziesz mógł zobaczyć, jak Twój serwis internetowy "ożywa"! Możesz również sugerować jakiekolwiek dodatkowe zmiany albo modyfikacje, które chciałbyś wprowadzić.

  06: Przetestuj

  Jak tylko Twój serwis internetowy jest na ukończeniu, sprawdzamy na szereg różnych sposobów każdą jedną stronę, aby mieć pewność, że ich działanie jest takie samo niezależnie od urządzenia na jakim zostały wyświetlone.

  Sprawdzamy również kod napisany na potrzeby Twojego serwisu www - czy spełnia bieżące standardy.

  07: Uruchom

  To jest oczywiście najbardziej pasjonująca część procesu gdzie w końcu zaczynamy widzieć wpływ/działanie Twojego nowego serwisu www. Jednakże, wcześniej przed uruchomieniem Twojej zdumiewająco dobrej strony www sprawdzamy, i jeszcze raz, dwukrotnie sprawdzamy wszystko, aby upewnić się, że całość działa bez najdrobniejszych problemów.

  Zazwyczaj możemy zapewnić Cię, że cały proces uruchomienia serwisu www przebiega bez komplikacji.

  Jak tylko Twoja strona www zostanie uruchomiona, zorganizujemy spotkanie, aby przedyskutować w jaki sposób możemy rozpocząć proces marketingu Twojej strony www, aby dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów.

   

  E-wizytówka
  do kalkulacji
  View
  Projekt graficzny
  Kod źródłowy
  Uzupełnienie treści
  Hosting strony WWW
  1 Domena
  Baza danych
  1 konto FTP
  do 3 adresy Email
  Zamów
  E-standard
  do kalkulacji
  View
  Projekt graficzny
  Kod źródłowy
  CMS
  Hosting strony WWW
  1 Domena
  Baza danych
  2 Konta FTP
  do 10 adresów Email
  Zamów
  E-indywidualny
  do kalkulacji
  View
  Projekt graficzny
  Kod źródłowy
  Uzupełnienie treści / CMS
  Powierzchia serwera
  Liczba domen
  Liczba baz danych
  Liczba kont FTP
  Liczba adresów e-mail
  Zamów
 • Pozycjonowanie, SEO

  "Zrób stronę, a klienci sami przyjdą". To wydaje się być filozofią wielu firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych. My mamy inny punkt widzenia. Sądzimy, że piękne projekty z nawet najbardziej zaawansowanymi funkcjami nie będą generować ruchu użytkowników na stronie same z siebie. Dlatego usiłujemy umieścić Twoją stronę www na wysokiej pozycji, a nawet wprowadzić jej dominację w wyszukiwarkach.

  Zrobimy dużo więcej niż dodanie Twójego serwisu internetowego do popularnych wyszukiwarek, katalogów firm. Nasze podejście do SEO obejmuje łączenie wysokiej jakości projektowanie stron internetowych i frazy kluczowe, bogatą zawartość z ostrożnie wybranymi tagami tytułowymi oraz przyjazną architektura nawigacji. Wiemy, że takie wielopoziomowe działania zdają egzamin. Dowodem jest to, że wielu z naszych klientów pojawia się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla ich fraz kluczowych.

   

  Pozycjonowanie stron WWW jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie. Dobrze wykonana usługa pozycjonowania strony pozwala dotrzeć do większej liczby użytkowników poszukujących Twojego produktu, usługi czy informacji związanych z Twoją branżą. Pozycjonowanie strony internetowej przyczynia się to do zwiększenia popularności serwisu i owocuje dodatkowymi przychodami generowanych przez nowych uzowników Twojego serwisu. Wyślij nam informację (mailem lub poprze formularz po prawej), a przedstawimy Tobie indywidualną ofertę skutecznego pozycjonowania Twojej strony.

  Nasze usługi pozycjonowania serwisu internetowego obejmują:

  • Analiza fraz kluczowych:
  • Optymalizacja treści:
  • Pozycjonowanie serwisu internetowego:
  • Dodanie do Wyszukiwarek:
  • Dodanie do katalogów firm:
  • SEO analiza konkurencji:
  • Optymalizacja Social Marketing:
 • Sklepy internetowe

  Oferujemy Państwu atrakcyjną cenowo usuługę uruchomienian sklepu internetowego. Prosta obsługa, mnogość opcji, efektywność, bezpieczeństwo oraz niska cena to największe atuty sklepu, dzięki czemu jest on idealnym narzędziem do prowadzenia własnej sprzedaży internetowej. Nasza usługa to brak ukrytych kosztów, brak abonamentu, brak prowizji od sprzedaży - jego koszt to tylko jednorazowa opłata za zainstalowanie i skonfogurowanie sklepu internetowego.

 • Kampanie Google Adwords

  Linki sponsorowane (ang. PPC – Pay Per Click) to płatna reklama w najpopularniejszej obecnie wyszukiwarce, czyli Google. Cechuje ją gwarantowana cena za kliknięcie. Zamawiający jest zobowiazany do zapłaty ustalonej ceny za każde kliknięcie w reklamę wyświetlaną w ramach przygotowanej kampanii. Skuteczna konfiguracja oraz zarządzanie kampanią reklamową wymaga odpowiednio dobranej strategii. Opracowanie i realizacja założeń wymaga wiedzy oraz wykorzystania odpowiedniej technologii. Google Adwords często wykorzystywane jest jako uzupełnienie pozycjonowania strony internetowej.

  Zamawiając kampanię reklamową Google Adwords w New Gate Creations masz pewność skutecznego działania.